Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Андрійчук Ольга Миколаївна Козіївська гімназія Старосілецька сільська рада PK-1 2021-06-08 10:25:13
2 Атаманчук Аліна Миколаївна Козіївська гімназія Старосілецька сільська рада PK-1 2021-06-08 10:20:38
3 Бутинець Майя Борисівна Мартиеівська ЗОШ l-lll ступенів Пулинська PK-1 2021-06-08 10:03:40
4 Вознюк Антоніна Францівна Рясненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Барашівська ОТГ PK-1 2021-06-08 11:41:46
5 Гетьман Валентина Іванівна ОНЗ«Нововелідницька ЗОШ І -ІІІ ст.» Словечанська ОТГ PK-1 2021-06-08 11:14:46
6 Гурковська Валентина Леонідівна Великокоровинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Чуднівська ОТГ PK-1 2021-06-08 10:31:47
7 Давиденко Леоніла Іванівна Федорівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня" Малинська міська рада PK-1 2021-06-08 10:57:23
8 Данилюк Наталія Анатоліївна Дідковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Чуднівська ОТГ PK-1 2021-06-08 10:36:15
9 Дембіцька Ірина Павлівна Кошарищенська гімназія Глибочицька ОТГ PK-1 2021-06-08 09:02:42
10 Кошарська Людмила Леонідівна КЗ "Житомирська спеціальна школа №1" Житомирської обласної ради PK-1 2021-06-08 09:01:44
11 Кудрявцева Марина Валеріївна Пиріжківський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІступенів» Малинської міської ради Малинська ОТГ PK-1 2021-06-08 10:29:57
12 Литвин Ольга Володимирівна Ворсівський НВК "ДНЗ-ЗНЗ I-II ступенів" Малинська міська рада PK-1 2021-06-08 10:10:02
13 Лопоха Світлана Андріївна Коростишівська ЗОШ #3 Коростишівська ОТГ PK-1 2021-06-08 10:08:40
14 Нікуліна Лариса Михайлівна Коростишівська ЗОШ #1 Коростишівська ОТГ PK-1 2021-06-08 11:03:04
15 Ошаровська Наталія Степанівна Вакуленчуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чуднівська міська територіальна громада PK-1 2021-06-08 11:05:31
16 Патлатюк Ніла Миколаївна Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів Брониківська PK-1 2021-06-08 10:40:14
17 Рафальська Олена Олегівна Коростишівська ЗОШ #3 Коростишівська ОТГ PK-1 2021-06-08 10:02:41
18 Самборська Наталія Анатоліївна Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів 9 Коростень PK-1 2021-06-08 11:33:02
19 Скільсара Софія Володимирівна Коростенська ЗОШ 1-3ступенів #9 М.Коростень PK-1 2021-06-08 11:32:55
20 Слівінська Юлія Володимирівна Коростишівська ЗОШ#3 Коростишівська ОТГ PK-1 2021-06-08 10:24:31
21 Терещук Людмила Григорівна Житинеька ЗОШ І ступеня Любарська ОТГ PK-1 2021-06-22 09:48:13
22 Трохимчук Наталія Василівна Малинська ЗОШ I-IIIст. №3 Малинська МТГ PK-1 2021-06-08 10:13:35
23 Фещенко Любов Олександрівна ЗНВК"Школа-ліцей №1 І-ІІІ ступенів" м.Малин, Малинська ОТГ PK-1 2021-06-08 10:00:30
24 Філоненко Інна Анатоліївна Малинська ЗОШ I-IIIст. №3 Малинська МТГ PK-1 2021-06-08 10:17:00
25 Шкрабацька Надія Іванівна Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" Словечанська ОТГ PK-1 2021-06-08 11:11:34
26 Щерба Лариса Іванівна Пединківський ЗЗСО Любарська ТГ PK-1 2021-06-08 10:41:14