Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Барчук Сніжана Віталіївна Комунальна установа Миропільської селищної ради "Опорний навчальний заклад "Миропільська гімназія" Миропільська PK-13 2021-06-09 10:42:28
2 Баскова Лариса Олексіївна Стрижівський ліцей Коростишівської міської ради Коростишівська ОТГ PK-13 2021-06-09 09:21:30
3 Бездітко Людмила Григорівна Андріївська ЗОШ I-III ступенів Черняхівської селищної ради PK-13 2021-06-09 10:05:35
4 Біла Алла Борисівна Ушомирський ліцей Ушомирська територіальна громада PK-13 2021-06-09 11:43:46
5 Гончар Оксана Василівна Сущанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Олевська ОТГ PK-13 2021-06-09 11:40:01
6 Григорчук Людмила Вікторівна Карвинівська ЗОШ Чуднівська ОГ PK-13 2021-06-09 11:00:03
7 Давиденко Юлія Григорівна Житомирська міська гімназія #3 Житомирська ОТГ PK-13 2021-06-09 12:03:20
8 Деменєва Олена Борисівна Коростенський міський колегіум Коростенська МТГ PK-13 2021-06-09 10:48:40
9 Друзь Любов Олександрівна Комунальна установа Миропільської селищної ради "Опорний навчальний заклад "Миропільська гімназія" Миропільська PK-13 2021-06-09 11:10:42
10 Зубовська Ірина Іванівна Новоград-Волинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Житомирської області Новоград-Волинська ТГ PK-13 2021-06-09 09:50:23
11 Калашник Ольга Борисівна НВК №12 Коростенська МТГ PK-13 2021-06-09 10:37:09
12 Козлова Ірина Михайлівна ЗОШ 28 Житомир PK-13 2021-06-09 10:37:06
13 Корженко Інна Михайлівна Новоград-Волинська ЗОШ №10 художно-естетичного профілю Новоград-Волинська PK-13 2021-06-09 11:09:13
14 Корсун Валентина Юріївна Закусилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Народицька ОТГ PK-13 2021-06-09 11:48:04
15 Крисевич Юлія Дмитрівна Жадьківський колегіум Черняхівська селищна рада PK-13 2021-06-09 09:54:33
16 Лавріненко Тетяна Андріївна Кам'янобрідський ліцей Старосілецька сільська рада Коростишівського району Житомирської області PK-13 2021-06-09 09:49:00
17 Муравська Надія Зінов'ївна Кашмерівська ЗОШ Баранівська ОТГ PK-13 2021-06-09 10:37:06
18 Панухник Наталія Володимирівна Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради Житомирської області Словечанської ОТГ PK-13 2021-06-09 10:50:24
19 Панько Наталія Михайлівна Закусилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Народицька ОТГ PK-13 2021-06-09 11:49:22
20 Пахолюк Наталія Павлівна Горщиківський ліцей Горщиківська громада PK-13 2021-06-09 09:32:47
21 Петренко Галина Миколаївна Горщиківський ліцей Горщиківська громада PK-13 2021-06-09 09:40:02
22 Придворська Зорина Вікторівна Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільська PK-13 2021-06-09 11:43:50
23 Проценко Лідія Олександрівна Черняхівська ЗОШ І -ІІІ ступенів Черняхівської селищної ради PK-13 2021-06-09 12:25:52
24 Рибачок Марина Рафаїлівна Новоград-Волинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Житомирської області Новоград-Волинська ТГ PK-13 2021-06-09 09:54:01
25 Талько Ольга Анатоліївна Комунальна установа Миропільської селищної ради "Опорний навчальний заклад "Миропільська гімназія" Миропільська PK-13 2021-06-09 10:56:43
26 Татарынова Людмила Василівна Бердичівська СЗОШ №8 Бердичівська МТГ PK-13 2021-06-09 11:48:04