Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Березюк Світлана Володимирівна Будичанська гімназія Чуднівська AV-29 2021-10-10 22:38:11
2 Бідюк Лідія Володимирівна Лопатицька ЗОШ І-ІІІ Олевське ОТГ AV-29 2021-10-13 11:31:34
3 Горпинич Софія Володимирівна Лопатицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Олевська AV-29 2021-10-13 14:29:44
4 Гусар Людмила Михайлівна ОзадівськийЗЗСО Райгородоцька AV-29 2021-10-15 10:11:08
5 Дзюблик Наталія Сергіївна Черняхівський ліцей №2 Черняхівська AV-29 2021-10-12 18:48:54
6 Єфімова Емілія Станіславівна Зубковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Олевська ОТГ AV-29 2021-09-21 20:37:03
7 Існюк Олена Миколаївна Кишинська ЗОШ Коростенська ТГ AV-29 2021-10-11 12:52:37
8 Камінська Ольга Павлівна Денишівська ЗОШ І-ІІІ ст Тетерівська ОТГ AV-29 2021-10-19 11:46:35
9 Камінчук Катерина Віталіївна Зарічанська гімназія Станишівська AV-29 2021-10-12 14:20:22
10 Каращук Юлія Леонідівна ОНЗ,,Словечанська ЗОШ I-IIIст." Словечанська ОТГ AV-29 2021-10-10 09:48:23
11 Катеринчук Катерина Петрівна Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського Житомирська ОТГ AV-29 2021-10-12 13:14:49
12 Коваль Лада Станіславівна ЗОШ 14 м. Житомир AV-29 2021-10-11 20:00:51
13 Ковальчук Тетяна Андріївна Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Олевська ОТГ AV-29 2021-11-10 08:16:07
14 Кришевич Ірина Іванівна Старосілецькому ліцеї Старосілецької ОТГ AV-29 2021-11-19 13:29:13
15 Кушнір Євгенія Григорівна Лопатицька ЗОШ І-ІІІ ст Олевськ AV-29 2021-10-13 12:42:09
16 Мікрюкова Юлія Віталіївна Озадівський ЗЗСО Райгородоцька AV-29 2021-10-15 10:26:00
17 Ольховик Наталія Анатоліївна Дівочківська гімназія Черняхівська AV-29 2021-10-11 14:53:39
18 Осипчук Інна Анатоліївна Лопатицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Олевська AV-29 2021-10-11 17:35:02
19 Піщевська Ярослава Михайлівна Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль AV-29 2021-10-08 13:06:52
20 Придибайло Ольга Олексіївна Малинська ЗОШ I-III ступенів №2 Малинська МТГ AV-29 2021-09-10 23:21:31
21 Серпутько Тетяна Сергївна Варварівська ЗОШ Чижівська ОТГ AV-29 2021-10-17 19:48:35
22 Скрипник Ольга Василівна ОНЗ Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ст Словечанська ОТГ AV-29 2021-10-17 20:15:55
23 Ткачук Ірина Сергіївна Селянщинський спортивний ліцей ім. героїв АТО О.Голяченка та Д. Литвинчука Черняхівська AV-29 2021-10-12 18:48:13
24 Хаустович Тетяна Миколаївна Черняхівський ліцей №2 Черняхівська AV-29 2021-10-12 19:23:12
25 Хоменко Галина Василівна Черняхівський ліцей N2 Черняхівська AV-29 2021-10-15 15:38:28
26 Шатило Наталія Іванівна Денишівська ЗОШ І -ІІІст Тетерівська AV-29 2021-10-19 11:39:21
27 Шкекра Галина Володимирівна Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ст. Курненська ОТГ AV-29 2021-10-10 13:49:30
28 Ярош Надія Миколаївна Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 м. Житомира Житомирська об'єднана територіальна громада AV-29 2021-10-15 20:38:07