Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Власюк Юлія Олександрівна КУ "ЗЗСО Ємільчинська гімназія Ємільчинської селищної ради AV-30 2021-10-27 13:25:03
2 Гвоздь Тетяна Володимирівна Овруцький ЗЗСО номер 3 Овруцька ОТГ AV-30 2021-10-27 15:14:44
3 Гринкевич Людмила Вікторівна КЗ"Іванопільський ліцей" Краснопільська громада AV-30 2021-10-05 16:38:50
4 Довжинець Лариса Миколаївна Поліський ліцей Ушомирської сільської ради Ушомирська сільська рада AV-30 2021-10-19 20:08:26
5 Додон Богдана Петрівна Кишинська ЗОШ Олевська ОТГ AV-30 2021-10-11 19:37:12
6 Іванченко Олена Федорівна Малинська ЗОШ #5 І-ІІІ ст. Малинська МТГ AV-30 2021-10-08 17:59:45
7 Кириченко Сергій Григорович Радомишльський Ліцей №1 імені Т.Г. Шевченка Радомишльська AV-30 2021-10-18 11:20:36
8 Ковальчук Інеса Миколаївна Радомишльський Ліцей №1 імені Т.Г. Шевченка Радомишльська AV-30 2021-10-18 11:23:16
9 Кузьменко Марія Степанівна Малинівський НВК "ДНЗ -ЗНЗ 1 -111 ступенів Малинська територіальна громада AV-30 2021-10-21 20:25:19
10 Курмаш Ольга Євгенівна Повчинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Піщівська ОТГ AV-30 2021-10-02 18:01:09
11 Кухар Алла Сергіївна Ліцею #5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівськоі міської ради AV-30 2021-10-27 13:27:02
12 Липська Ірина Федорівна Ліцей #1 Коростишівської міської ради ОТГ м.Коростишів AV-30 2021-10-04 19:17:15
13 Литвинко Тетяна Василівна Бучманівська гімназія Білокоровицька ОТГ AV-30 2021-10-04 11:10:11
14 Лобковська Тетяна Володимирівна РАДОМИШЛЬСЬКИЙ НВК «ЗОШ І-ІІІ СТ. №4 – ЗДО» ІМ. І.САМОПЛАВСЬКОГО Радомишльська ОТГ AV-30 2021-10-23 11:17:40
15 Маляренко Віра Миколаівна Радомишльський НВК «ЗОШ 1-3 ступенів 4-ЗДО» імені І.Самоплавського Радомишльська територіальна об‘єднана громада AV-30 2021-10-23 10:27:54
16 Михальська Лариса Миколаївна Радомишльська школа №3 Радомишльська ОТГ AV-30 2021-11-17 14:26:37
17 Онофрійчук Тетяна Михайлівна м.Бердичів,зош I-III ст. №12 Бердичів AV-30 2021-10-22 23:35:16
18 Палашовська Марія Ярославівна Бровківський ліцей Андрушівська AV-30 2021-10-21 09:49:11
19 Поліщук Лідія Борисівна Кропивнянський ліцей Новоборівська ТГ AV-30 2021-10-18 10:06:47
20 Рева Раїса Миколаївна ЗОШ №5 1-3 ступенів Малинська ОТГ AV-30 2021-10-08 18:06:35
21 Саух Віта Олександрівна ЗЗСО смт. Яблунця Барашівська AV-30 2021-10-22 09:04:06
22 Седляр Світлана Василівна Ушомирський ліцей Ушомирської сільської ради AV-30 2021-11-25 10:32:26
23 Сотунова Валерія Валентинівна СЗОШ №1 м.Бердичів AV-30 2021-10-21 11:12:21
24 Тонкошкура Ірина Михайлівна Народицька гімназія Народицька ТГ AV-30 2021-09-13 22:09:03
25 Фатич Марія Григорівна Яблунецька ЗЗСО І-ІІІст. Барашівська ОТГ AV-30 2021-10-20 15:01:44
26 Цірук Наталія Геннадіївна Андрушівський ліцей #1 Андрушівська AV-30 2021-10-13 13:19:13
27 Шадура Микола Сергійович Листвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради Словечанська ОТГ AV-30 2021-09-22 12:39:16
28 Яценко Юлія Леонідівна Радомишльський НВК"ЗОШ I-IIIст.N4-ЗДО"ви. І. Самоплавського Радомишльська AV-30 2021-10-21 11:53:05