Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад / Посада Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Балацюк Алла Михайлівна Миролюбівка
вчитель
Попільнянського Отг FL-1 2021-08-26 17:55:37
2 Басарак Наталія Володимирівна Миролюбівка
вчитель
ПопільнянськаОТГ FL-1 2021-08-27 12:03:47
3 Білорус Тетяна Володимирівна Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів
вчитель
Пулинська FL-1 2021-08-26 17:05:53
4 Гаврилко Ольга Вікторівна Корнинський ООЗ
вчитель
Корнинський ОТГ FL-1 2021-08-27 10:59:15
5 Гаврилюк Любов Вікторівна Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів
вчитель
Пулинська ОТГ FL-1 2021-08-26 17:08:30
6 Данилевич Тамара Петрівна Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІ ст
вчитель
Райгородоцька ОТГ Бердичівський р-н Житомирська обл FL-1 2021-08-27 08:28:35
7 Дранко Світлана Степанівна загальноосвітня школа №8 м.Житомира
вчитель
М. Житомир FL-1 2021-08-27 13:54:14
8 Заводяна Оксана Богданівна Дмитрівський ЗЗСО
вчитель
Гришковецька ОТГ FL-1 2021-08-27 13:55:10
9 Задорожна Олена Миколаївна Лисівська філія Корнинського ООЗ
вчитель
Корнинська FL-1 2021-08-27 16:04:06
10 Капралюк Олена Василівна Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів
вчитель
Райгородоцька ОТГ Бердичівський р-н Житомирська обл FL-1 2021-08-27 08:20:23
11 Кобилянська Галина Петрівна Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів
вчитель
Пулинська ОТГ FL-1 2021-08-26 17:06:21
12 Когут Марина Вікторівна Новоборівський ліцей
вчитель
Нова Борова FL-1 2021-08-27 12:38:38
13 Красюк Наталія Іванівна Лазарівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад» Брусилівської селищної ради
вчитель
с.Лазарівка FL-1 2021-08-27 17:19:15
14 Лаврук Наталія Леонідівна Липненський ліцей
вчитель
Любарська ОТГ FL-1 2021-08-27 07:11:02
15 Литвин Ольга Володимирівна Ворсівський НВК "ДНЗ - ЗНЗ I - II ст"
вчитель
Малинська міська рада FL-1 2021-08-27 14:09:16
16 Мельниченко Людмила Олександрівна Миролюбівська філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею
вчитель
Попільнянська FL-1 2021-08-26 18:16:13
17 Мілецька Наталія Станіславівна Райгородоцький ЗЗСО
вчитель
Райгородоцька ОТГ FL-1 2021-08-27 16:53:12
18 Мудрак Світлана Іванівна Лисівська філія
вчитель
Корнинська FL-1 2021-08-27 16:22:41
19 Рабін Галина Олександрівна Липненський ліцей
вчитель
Любарська ОТГ FL-1 2021-08-26 22:36:03
20 Ригун Ніла Степанівна Тупалецька ЗОШ І -ІІ ст.
вчитель
Брониківська ОТГ FL-1 2021-08-27 09:09:42
21 Рудніцька Галина Василівна Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів
вчитель
Пулинська ОТГ FL-1 2021-08-26 17:04:35
22 Скрипник Любов Володимирівна Ходорківський ліцей
вчитель
Попільнянська FL-1 2021-08-26 21:47:55
23 Шклярська Наталія Дмитрівна Корнинський ООЗ
вчитель
Корнинська ОТГ FL-1 2021-08-26 20:36:22
24 Шмідт Ірина Дмитрівна Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
вчитель
Тетерівська ОТГ FL-1 2021-08-26 23:09:49
25 Ярощук Марія Валеріївна Корнинський ООЗ
вчитель
Корнинська FL-1 2021-08-26 18:07:55