Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад / Посада Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Атаманчук Людмила Миколаївна Вільнопільська ЗОШ
вчитель
Ружинська селищна рада FL-3 2021-08-30 21:15:06
2 Бездітко Людмила Григорівна Андріївський ліцей
вчитель
Черняхівська FL-3 2021-08-30 15:49:29
3 Вільчинська Валентина Володимирівна Великонизгірецька ЗОШ
вчитель
Семенівська ОТГ FL-3 2021-08-30 20:50:27
4 Вовк Олена Миколаївна Острожецька початкова школа імені О. В. Коростинського
вчитель
Баранівська FL-3 2021-08-30 20:51:18
5 Вознюк Тетяна Петрівна Суємецький ЗОШ І ступеня
вчитель
Баранівська FL-3 2021-08-30 20:56:39
6 Войтко Тетяна Василівна Баранівський ліцей 1
вчитель
Баранівська FL-3 2021-08-30 21:28:14
7 Волинець Таміла Семенівна Копищенська ЗОШ I-III ступенів
вчитель
Олевська ОТГ FL-3 2021-08-30 20:47:30
8 Грибовська Майя Михайлівна Новаківська гімназія Коростенської міської ради
вчитель
Коростень FL-3 2021-08-28 13:11:08
9 Грицюк Ліля Миколаївна Миролюбівська філія І-ІІ ст. Попільнянського ліцею
вчитель
Попільнянська ОТГ FL-3 2021-08-26 17:56:36
10 Двойних Алла Олексіївна Таращанська ЗОШ І - ІІ ст.
вчитель
Чижівська FL-3 2021-08-29 19:48:23
11 Драгокупел Олена Володимирівна ОЗЗСО "Романівська гімназія"
вчитель
Романів FL-3 2021-08-30 11:14:32
12 Ковальчук Марія Олександрівна Андріївський ліцей
вчитель
Черняхівська FL-3 2021-08-30 15:46:51
13 Корсун Лариса Миколаївна Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" ОНЗ "НОВОВЕЛIДНИЦЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів" Словечанської сільської ради
вчитель
Словечанська ОТГ FL-3 2021-08-30 20:44:16
14 Кушнір Ольга Борисівна Йосипівська початкова школа
вчитель
Ставищенська сільська рада FL-3 2021-08-29 12:08:12
15 Леонович Олена Василівна Березянська ЗОШ
вчитель
Ружинська ОТГ FL-3 2021-09-02 09:33:19
16 Маковська Алла Анатоліївна Хажинський ліцей
вчитель
Семенівська FL-3 2021-08-30 20:42:14
17 Мельник Катерина Юріївна Мирославський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня імені О.І.Онишка Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області
вчитель
Швайківська сільська рада FL-3 2021-08-29 15:03:59
18 Мудрак Світлана Володимирівна Коростенський міський колегіум
вчитель
Коростенська FL-3 2021-08-30 21:09:44
19 Нестерук Людмила Валентинівна Врублівський ЗЗСО
вчитель
Романівської селищної ради FL-3 2021-08-30 21:04:35
20 Олексієнко Юлія Анатоліївна Осівецька гімназія
вчитель
Брусилівська ОТГ FL-3 2021-08-30 10:47:37
21 Павленко Наталія Миколаївна Сербо-Слобідська ЗОШ І-ІІ ступенів
вчитель
Чижівська FL-3 2021-09-01 11:04:19
22 Слободенюк Наталія Василівна Йосипівська початкова школа
вчитель
Брусилівська ОТГ FL-3 2021-08-29 12:04:39
23 Смірнова Наталія Борисівна Миролюбівська філія І-ІІ ст. Попільнянського ліцею
вчитель
Попільнянська ОТГ FL-3 2021-08-26 18:55:03
24 Хробуст Юлія Андріївна Андріївський ліцей
вчитель
Черняхівська FL-3 2021-08-30 15:48:11
25 Щербина Грицанчук Майя Володимирівна Черняхівський ліцей №1
вчитель
Черняхівська FL-3 2021-08-30 21:05:24