Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад / Посада Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Баранова Людмила Іванівна ліцей №25
вчитель
Житомир FL-6 2021-08-29 16:39:43
2 Білошицька Юлія Василівна Білошицівська гімназія
вчитель
Ушомирська FL-6 2021-08-30 21:54:13
3 Богатиренко Ольга Григорівна Парипська філія
вчитель
Попільнянська FL-6 2021-08-30 21:46:28
4 Бондар Тетяна Михайлівна Ушомирський ліцей
вчитель
Ушомирська ОТГ FL-6 2021-08-30 20:46:17
5 Васильчук Олена Миколаївна Поліський ліцей
вчитель
Ушомирська FL-6 2021-08-31 07:52:57
6 Венгловська Олена Миколаївна Осівецька гімназія
вчитель
Брусилівська ОТГ FL-6 2021-08-30 16:14:28
7 Діякон Галина Миколаївна Трощанська ЗОШ І-ІІІ ст.
вчитель
Вільшанська ОТГ FL-6 2021-08-30 21:48:15
8 Журбенко Оксана Миколаївна Приворотська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
вчитель
Брусилівська ОТГ FL-6 2021-08-30 22:32:25
9 Захарченко Ганна Анатоліївна ЗОШ #19
вчитель
Житомир FL-6 2021-08-30 21:02:07
10 Колесник Тетяна Іванівна Ліцей №25
вчитель
Житомир FL-6 2021-08-29 16:27:22
11 Кочережко Наталія Петрівна Парипська філія 1-!! ступенів Попільнянського ліцею
вчитель
Попільнянська ОТГ FL-6 2021-08-30 21:49:45
12 Марчук Людмила Миколаївна Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #9 м. Новограда-Волинського
вчитель
Новоград-Волинський FL-6 2021-08-29 13:20:32
13 Назарчук Тетяна Вікторівна Осівецька гімназія
вчитель
Село Осівці FL-6 2021-08-30 16:17:18
14 Невмержицька Марина Олександрівна Гладковицький ЗЗСО l- lll ступенів
вчитель
Гладковицька сільська рада FL-6 2021-08-30 21:24:53
15 Панасюк Тетяна Петрівна Йосипівська початкова школа
вчитель
Ставищенська сільськарада FL-6 2021-08-30 13:28:17
16 Панікаревич Світлана Леонідівна Вересівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
вчитель
Житомирська ОТГ FL-6 2021-08-30 22:02:08
17 Пузійчук Анастасія Олександрівна Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІст.-ДНЗ"
вчитель
Народицька ОТГ FL-6 2021-08-30 21:36:13
18 Саприкіна Людмила Іванівна Парипська філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею
вчитель
Попільнянська ОТГ FL-6 2021-08-30 21:41:27
19 Тишкевич Марія Миколаївна Житомирська міська гімназія 3
вчитель
м. Житомир FL-6 2021-08-30 10:20:09
20 Троцька Валентина Вадимівна Колодянська Зош
вчитель
Ярунська ОТГ FL-6 2021-08-29 21:38:04
21 Угніва Людмила Миколаївна Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів 13
вчитель
Коростегська ОТГ FL-6 2021-08-30 21:05:24
22 Хробуст Світлана Леонідівна Андріївський ліцей
вчитель
Черняхівська FL-6 2021-08-30 15:45:19
23 Чернуха Лідія Іванівна Копищенська ЗОШ
вчитель
Олевська FL-6 2021-08-30 20:57:34
24 Чечет Надія Леонідівна Гульська ЗОШ I-III
вчитель
Стріївська FL-6 2021-08-29 14:13:39
25 Яремова Олександра Тарасівна Вересівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
вчитель
Вереси FL-6 2021-08-30 23:16:53