Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад / Посада Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Барановська Наталя Олександрівна Коростенська загальноосвітня школа I-III ст.№1 з поглибленим вивченням іноземних мов
вчитель
м.Коростень FL-7 2021-08-31 11:53:10
2 Бондар Ольга Олегівна Поромівська філія Хорошівського ліцею √2
вчитель
Хорошівська ОТГ FL-7 2021-08-30 20:54:43
3 Бродовська Людмила Василівна Климентіївська філія Баранівського ліцею N2
вчитель
Баранівська FL-7 2021-08-31 13:07:39
4 Весельська Марія Антонівна Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Валерія Вікторовича Бражевського
вчитель
Житомир FL-7 2021-08-31 12:53:00
5 Весельськая Марія Антонівна Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Валерія Вікторовича Бражевського
вчитель
Житомир FL-7 2021-08-31 12:46:11
6 Вітюк Олена Анатоліївна ОЗЗСО « Романівська гімназія»
вчитель
Романівська ОТГ FL-7 2021-08-31 01:48:44
7 Єнько Наталія Миколаївна Малинська ЗОШ2
вчитель
Малинська ОТГ FL-7 2021-08-31 11:51:10
8 Журавська Олена Валеріївна Кам'янобрідський ліцей імені В'ячеслава Чорновола
вчитель
Баранівська FL-7 2021-08-31 10:54:27
9 Замула Наталія Борисівна Вчорайшенська ЗОШ І-ІІІ ступенів
вчитель
Вчорайшенська FL-7 2021-08-31 10:39:46
10 Зароднюк Лариса Анатоліївна Вакуленчуківська ЗОШ l-lll ступенів
вчитель
Чуднівська міська рада FL-7 2021-08-31 10:37:32
11 Ільчук Леся Василівна Філія "Климентіївська гімназія" Баранівський ліцей 2 ім.О. Сябрук
вчитель
Баранівка FL-7 2021-08-31 13:05:17
12 Іщук Олена Миколаївна Вчорайшенська ЗОШ І-ІІІ ступенів
вчитель
Вчорайшенська FL-7 2021-08-31 10:19:39
13 Іщук Роман Валентинович Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені В.В. Бражевського
вчитель
Житомир FL-7 2021-08-31 12:30:25
14 Кукса Тетяна Олександрівна Житомирська приватна гімназія «Ор Авнер»
вчитель
Житомирська міська ОТГ FL-7 2021-08-31 10:43:13
15 Лейченко Марина Миколаївна Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Валерія Вікторовича Бражевського
вчитель
Житомир FL-7 2021-08-31 12:38:16
16 Литвин Лариса Петрівна Вересівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
вчитель
Житомирська ОТГ FL-7 2021-08-31 11:05:40
17 Лялевич Людмила Василівна Вересівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
вчитель
Житомирська ОТГ FL-7 2021-08-31 11:02:27
18 Морожик Алла Мечиславівна Малинська ЗОШ І-ІІІ ст.#2
вчитель
Малинська ОТГ FL-7 2021-08-31 13:09:51
19 Олійник Тетяна Василівна НВК "Школа- гімназія-ліцей "#10
вчитель
М. Бердичів FL-7 2021-08-31 12:52:44
20 Папіжук Тетяна Василівна Врублівський ЗЗСО
вчитель
Романівська FL-7 2021-08-30 21:38:00
21 Петришина Раїса Василівна Бичівський
вчитель
Любарська FL-7 2021-08-31 12:03:59
22 Савчук Ніна Василівна Вчорайшенська ЗОШ І-ІІІ ступенів
вчитель
Вчорайшенська FL-7 2021-08-31 10:27:45
23 Табаченко Еліна Михайлівна Житомирська приватна гімназія «Ор Авнер»
вчитель
Житомирська міська ОТГ FL-7 2021-08-31 10:39:14
24 Тодоренко Олена Василівна НВК"Школа-гімназія-ліцей" №10
вчитель
місто Бердичів FL-7 2021-08-31 12:52:18
25 Шкабура Ніна Олександрівна Малинська ЗОШ #2
вчитель
Малинська ОТГ FL-7 2021-08-31 13:06:14