Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад / Посада Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Алексейчук Аліна Валентинівна Першотравенський ліцей
вчитель
Баранівстка ОТГ FL-8 2021-08-30 21:37:40
2 Бігун Нінель Миколаївна Мірчанський НВК зош Iст ЗДО
вчитель
Радомишльська FL-8 2021-08-31 14:03:40
3 Біжан Тетяна Володимирівна Коростенська міська гімназія
вчитель
Коростенська ОТГ FL-8 2021-08-31 12:59:17
4 Білецька Інна Станіславівна Новогуйвинська гімназіч
вчитель
Новогуйвинська отг FL-8 2021-08-31 13:39:56
5 Вашулевська Олена Володимирівна Коростенська міська гімназія Житомирської області
вчитель
Коростенська ОТГ FL-8 2021-08-31 13:14:40
6 Горшеніна Руслана Василівна Малинівський НВК
вчитель
Малинська міська територіальна громада FL-8 2021-08-31 13:49:46
7 Григорчук Олена Вікторівна Любарський ліцей #2
вчитель
Любарськоі ОТГ FL-8 2021-08-31 14:12:53
8 Губенко Алла Володимирівна НВК 10
вчитель
Бердичів FL-8 2021-08-31 11:53:51
9 Дашевська Ірина Олегівна НВК"Школа-гімназія-ліцей"10
вчитель
М. Бердичів FL-8 2021-08-30 22:08:47
10 Дідківська Ірина Андріївна Ксаверівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ степенів»
вчитель
Малинська ОТГ FL-8 2021-08-31 13:25:18
11 Добриніна Алла Степанівна Мотовилівський ліцей ім.І.М.Мороза
вчитель
Любарська ОТГ FL-8 2021-08-31 14:21:01
12 Долежал Оксана Едуардівна НВК ,,Школа-гімназія-ліцей"
вчитель
Бердичів FL-8 2021-08-30 21:53:08
13 Кліменко Марія Володимирівна Першотравенський ліцей
вчитель
Баранівська ОТГ FL-8 2021-08-31 11:35:41
14 Ковальчук Олена Василівна НВК "Школа-гімназія-ліцей" 10
вчитель
Бердичів FL-8 2021-08-31 11:43:12
15 Кравчук Олена Павлівна Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІст №10 художньо-естетичного профілю
вчитель
Новоград-Волинський FL-8 2021-08-31 13:12:47
16 Ліскова Наталія Миколаївна Коростенська загальноосвітня школа I-IIIст. з поглибленим вивченням іноземних мов №1
вчитель
Коростенська міська ОТГ FL-8 2021-08-31 13:53:57
17 Матвійчук Алла Вікторівна Філія Климентіївська гімназія Баранівського ліцею √2 ви. О. Сябрук
вчитель
Баранівське ОТГ FL-8 2021-08-31 13:37:07
18 Миколайчук Оксана Миколаївна Зош1
вчитель
м. Коростень FL-8 2021-08-31 13:51:31
19 Нечипоренко Наталія Сергіївна Хорошівський ліцей N 2
вчитель
Хорошівська FL-8 2021-08-31 14:36:37
20 Поліщук Галина Вікторівна Веселківська філія Липненського ліцею
вчитель
Любарська ОТГ FL-8 2021-08-31 14:37:38
21 Радецька Оксана Вікторівна Слобідська ЗОШ І-ІІ ст.
вчитель
Малинська FL-8 2021-08-31 14:20:45
22 Романюк Тетяна Олександрівна Новогуйвинська гімназія
вчитель
Новогуйвинська ОТГ FL-8 2021-08-31 14:26:12
23 Скокун Раїса Анатоліївна Веселківсьна філія Липненського ліцею
вчитель
ЛЮБАРСЬКА ОТГ FL-8 2021-08-31 14:04:18
24 Черняк Валентина Вацлавівна НВК "Школа-гімназія-ліцей" #10
вчитель
Бердичів FL-8 2021-08-30 22:45:25
25 Ярош Оксана Олександрівна Малобраталівська гімназія
вчитель
Любарська ОТГ FL-8 2021-08-31 13:50:54