Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад / Посада Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Барсукова Леся Андріївна Коростенський навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія №2 імені В.Сингаївського"
вчитель
Коростенська FL-10 2021-09-01 14:10:34
2 Біленька Антоніна Федорівна Гнезненська ЗОШ І -ІІІ ст.
вчитель
Любарська ОТГ FL-10 2021-09-01 14:20:34
3 Бойко Тетяна Миколаївна Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей " 10
вчитель
Бердичівська FL-10 2021-09-01 13:08:50
4 Говорадло Інна Борисівна Андрушівський ліцей √1
вчитель
Андрушівська FL-10 2021-09-01 15:20:38
5 Голуб Анна Сергіївна Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3
вчитель
Коростенська ОТГ FL-10 2021-09-01 14:48:23
6 Захарчук Людмила Олексіївна Курчицькогутянська ЗОШ
вчитель
Чижівська FL-10 2021-09-01 13:33:58
7 Ігнатюк Тетяна Віталіївна Любарський ліцей №2
вчитель
Любарська ОТГ FL-10 2021-09-01 16:01:58
8 Карабанова Світлана Вікторівна Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
вчитель
Коростенська FL-10 2021-09-01 14:25:18
9 Кирильчук Анастасія Сергіївна Поромівська філія Хорошівського ліцею №2
вчитель
Хорошів FL-10 2021-09-01 13:48:29
10 Кудін Ірина Миколаївна Головенківсь загальноосвітня школа І-І ступенів
вчитель
Новогуйвинське селищна рада FL-10 2021-09-01 14:58:48
11 Кукліч Тетяна Василівна Житомирська ЗОШ № 22
вчитель
Житомирська міська громада FL-10 2021-09-03 20:04:13
12 Кулініч Зоя Миколаївна П'ятківська гімназія Чуднівської міської ради
вчитель
Чуднівське ОТГ FL-10 2021-09-01 13:19:59
13 Курин Таня (Тетяна) Іванівна Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІст №10 художньо-естетичного профілю
вчитель
Новоград-Волинський FL-10 2021-09-13 16:23:36
14 Лозовицька Світлана Василівна Курчицькогутянська ЗОШ І-ІІ ступенів
вчитель
Чижівська ОТГ FL-10 2021-09-01 13:07:19
15 Маліновська Тетяна Вадимівна Кожухівський ліцей
вчитель
Коростенська ОТГ FL-10 2021-09-01 14:44:13
16 Миколюк Інна Іванівна Бистрицька ЗОШ
вчитель
Ружинська селищна рада FL-10 2021-09-01 15:34:33
17 Приступнюк Маріна Михайлівна Комунальний загальноосвітній навчальний заклад " Школа І ступеня 18 м.Бердичева"
вчитель
Бердичівська міська територіальна громада FL-10 2021-09-01 15:54:13
18 Реу Ніна Миколаївна Коростенський міський ліцей №11
вчитель
Коростенська FL-10 2021-09-01 15:44:31
19 Романюк Альона Миколаївна Чижівська ЗОШ І-ІІІ ст.
вчитель
Чижівська ОТГ FL-10 2021-09-01 14:01:21
20 Соловей Тетяна Вікторівна Гірківська ЗОШ
вчитель
Ярунська FL-10 2021-09-01 14:45:58
21 Тетера Наталія Анатоліївна Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
вчитель
Малинська FL-10 2021-09-01 15:44:46
22 ткаліч оксана Ігорівна Топорівська
вчитель
Ружинська FL-10 2021-09-01 15:42:11
23 Чаюн Людмила Володимирівна Глезненська зош1-3ступенів
вчитель
Любарська отг FL-10 2021-09-01 14:18:39
24 Шамко Олена Миколаївна ЗОШ 1
вчитель
Коростенська FL-10 2021-09-01 14:08:51
25 Янчук Оксана Сергіївна Ярунська ЗОШ І-ІІІ ст.
вчитель
Ярунська ОТГ FL-10 2021-09-01 15:32:33