Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад / Посада Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Богайчук Оксана Андріївна ЗОШ 22 ви. В. М. Кавуна
вчитель
Житомир FL-11 2021-09-01 17:09:10
2 Великоборець Галина Леонідівна Житомирська ЗОШ 22 ім. В. М. Кавуна
вчитель
Житомирська FL-11 2021-09-01 17:15:18
3 Волківська Віта Володимирівнс Хотинівська СЗШ
вчитель
Коростенська ОТГ FL-11 2021-09-01 17:20:20
4 Гусар Тетяна Володимирівна ЗОШ №18
вчитель
Бердичів FL-11 2021-09-01 15:58:03
5 Давидюк Тетяна Іванівна Житомирська ЗОШ № 22 ім. В.М.Кавуна
вчитель
Житомирська FL-11 2021-09-01 17:35:09
6 Довгуша Наталія Миколаївна КОМУНАЛЬНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ШКОЛА І СТУПЕНЯ № 18 М. БЕРДИЧЕВА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вчитель
Бердичівська міська громада FL-11 2021-09-01 15:56:11
7 Жалюк Наталія Васиг Малобраталівська гімназія
вчитель
Любарська FL-11 2021-09-01 17:25:43
8 Запольська Надія Іллівна Бердичівський загальноосвітній навчально-виховний виховний комплекс 4 Житомирської області
вчитель
місто Бердичів FL-11 2021-09-01 16:52:17
9 Запольська Юлія Юріївна Чижівська ЗОШ I-III ступенів
вчитель
Чижівська ТГ FL-11 2021-09-01 17:06:01
10 Касянчук Ірина Миколаївна Любарський ліцей №2
вчитель
Любарська ОТГ FL-11 2021-09-01 16:14:29
11 Козинець Людмила Сергіївна Ходаківська початкова школа
вчитель
Коростенська ОТГ FL-11 2021-09-01 16:56:12
12 Кононська Олена Петрівна Луківська ЗОШ І-ІІІ ст.
вчитель
Малинська FL-11 2021-09-01 17:36:39
13 Лазаренко Світлана Іванівна Стрижівський ліцей
вчитель
Любарська FL-11 2021-09-01 16:55:17
14 Медведь Юлія Володимирівна Красносільська гімназія
вчитель
Чуднівська ОТГ FL-11 2021-09-01 17:06:39
15 Мельник Оксана Дмитрівна НВК,,Школа-гімназія-ліцей''10
вчитель
Бердичів FL-11 2021-09-01 17:31:57
16 Пеннер Руслана Григорiвна Хотинівська СЗОШ І-ІІІ ст.
вчитель
Коростенська ОТГ FL-11 2021-09-01 17:14:22
17 Петровська Валентина Миколаівна Хотинівська СЗШ ІюІ-ІІ ст.
вчитель
Коростенська ОТГ FL-11 2021-09-01 16:54:15
18 Пташник Наталія Борисівна Андрушівський ліцей №1
вчитель
Андрушівка, FL-11 2021-09-01 16:14:51
19 Радзімінська Анжела Володимирівна НВК "Школа-гімназія-ліцей"10
вчитель
м.Бердичів FL-11 2021-09-01 17:31:26
20 Римар Людмила Анатоліївна Стрижівський ліцей Любарської селищної ради Житомирскої області
вчитель
Любарська FL-11 2021-09-01 16:30:31
21 Савченко Юлія Алімівна Коростенська міська гімназія
вчитель
м. Коростень FL-11 2021-09-01 17:05:33
22 Сіра Тетяна Михайлівна Житомирська загальноосвітня школа #22 ім. В. М. Кавуна
вчитель
Житомирська FL-11 2021-09-01 16:59:35
23 Скумін Наталя Станіславівна Олевська ЗОШ І-ІІІ ст √2
вчитель
Олевська ОТГ FL-11 2021-09-01 17:05:11
24 Степанюк Світлана Олександрівна Красилівська ЗОШ I-III cтупенів
вчитель
Чижівська територіальна громада FL-11 2021-09-01 13:12:05
25 Тріфонова Дар'я Ярославівна ЗОШ 18
вчитель
Бердичівська FL-11 2021-09-01 15:57:59