Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад / Посада Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Бабич Людмила Василівна Ліщівська ЗОШ І-ІІІ ст.
вчитель
Піщівська ОТГ FL-12 2021-09-01 21:20:20
2 Бовсунівська Лариса Костянтинівна Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
вчитель
Коростень FL-12 2021-09-01 18:40:19
3 Вернигор Лілія Володимирівна Гуменницька початкова школа
вчитель
Старосілецька отг FL-12 2021-09-01 19:20:31
4 Вовк Вікторія Станіславівна Радомишльський ліцей №1
вчитель
Радомишльська ОТГ FL-12 2021-09-01 19:01:06
5 Волинець Ліана Алімівна ОЗЗСО "Романівська гімназія"
вчитель
Романівська територіальна громада FL-12 2021-09-01 19:26:45
6 Дейнека Олена Михайлівна Тупалецька ЗОШ I-II ступенів
вчитель
Брониківська ОТГ FL-12 2021-09-01 20:23:25
7 Дідківська Тетяна Миколаївна НВК 12 м. Коростеня
вчитель
Коростенська МТГ FL-12 2021-09-01 19:53:42
8 Довгалюк Жанна Валентинівна ЗОШ №18
вчитель
Бердичів FL-12 2021-09-01 18:14:58
9 Жук Алла Володимирівна Любарський ліцей №1
вчитель
Любарської селищної територіальної громади FL-12 2021-09-01 21:12:20
10 Журбій Зоя Олександрівна Чуднівська ЗОШ І-ІІІст. номер 2
вчитель
Чуднівська FL-12 2021-09-01 20:39:18
11 Зубленко Раїса Михайлівна Радомишльський ліцей №1 ім.Т.Г.Шевченка
вчитель
Радомишльська ОТГ FL-12 2021-09-01 19:35:33
12 Клименко Ірина Юріївна Коростенська ЗОШ#5
вчитель
Коростень FL-12 2021-09-01 19:40:24
13 Кондратенко Тетяна Петрівна Народицька гімназія Житомирської області
вчитель
Народичі FL-12 2021-09-01 18:34:21
14 Кондрацька Жанна Вікторівна ОЗЗСО "Романівська гімназія"
вчитель
Романівська ОТГ FL-12 2021-09-01 19:44:36
15 Корсун Галина Данилівна Навчально- виховний комплекс"Школа-гімназія"12 м.Коростень
вчитель
Коростенська FL-12 2021-09-01 18:37:31
16 Костишина Людмила Олексіївна Любарський ліцей №1
вчитель
Любарської селищної територіальної громади FL-12 2021-09-01 20:50:08
17 Кравчук Лариса Вікторівна Голубівська ЗОШ
вчитель
Ружинськп FL-12 2021-09-01 19:41:59
18 Кузьменко Юлія Ігорівна Курчицька ЗОШ І-ІІ ст
вчитель
Чижівська ОТГ FL-12 2021-09-01 19:41:46
19 Мартинюк Світлана Анатоліївна Зарічанська ЗОШ І-ІІ ст
вчитель
Ружинська FL-12 2021-09-01 19:15:03
20 Обиход Анастасія Петрівна Коростенський міський ліцей
вчитель
Коростенська територіальна громада FL-12 2021-09-01 18:06:57
21 Опанасюк Людмила Євгеніївна Любарський ліцей 1
вчитель
Любарської селищної територіальної громади FL-12 2021-09-01 18:22:36
22 Опанасюк Людмила Євгеніївна Любарський ліцей №1
вчитель
Любарської селищної територіальної громади FL-12 2021-09-01 19:02:29
23 Терещук Лариса Анатоліївна Бердичівський міський ліцей 15
вчитель
Бердичів FL-12 2021-09-01 20:25:25
24 Трохимець Катерина Володимирівна ОЗЗСО " Романівська гімназія"
вчитель
Романівська ОТГ FL-12 2021-09-01 20:55:01
25 Юрчик Лідія Дмитрівна Малобраталівська гімназія
вчитель
Любарська громада FL-12 2021-09-01 21:14:36