Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад / Посада Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Артемчук Олена Миколаївна Вчорайшенська ЗОШ І - ІІІ ступенів
вчитель
Вчорайшенська ОТГ FL-13 2021-09-01 18:15:34
2 Балюк Тамара Олексіївна ЗОШ № 18
вчитель
Бердичівська FL-13 2021-09-01 20:30:24
3 Бойко Олена Іванівна Стрижівський ліцей
вчитель
Любарська FL-13 2021-09-01 15:19:10
4 Гевондян Вардуї Араїківна КЗ "Чуднівський ліцей"
вчитель
Чуднівська ОТГ FL-13 2021-09-01 12:17:29
5 Гончарук Наталія Михайлівна КЗ «Чуднівський ліцей»
вчитель
Чуднівська ОТГ FL-13 2021-09-01 12:20:36
6 Гуменюк Ольга Станіславівна ЗОШ № 18
вчитель
Бердичівська FL-13 2021-09-01 22:21:29
7 Довгопола Тетяна Юріївна ЗОШ № 18
вчитель
Бердичівська FL-13 2021-09-01 20:29:00
8 Кальчук Наталія Миколаївна Рачківська ЗОШ І ступенів
вчитель
Чуднов FL-13 2021-09-01 13:58:36
9 Карась Наталія Анатоліївна Брусилівський ліцей імені Г. О. Готовчиця
вчитель
Брусилівське ОТГ FL-13 2021-09-01 21:30:14
10 Кожухівська Таміла Олегівна СЗОШ №8
вчитель
Бердичівська FL-13 2021-09-01 18:36:48
11 Луцюк Тетяна Вікторівна НВК,Школа -гімназія-ліцей" 10
вчитель
Бердичівська FL-13 2021-09-01 21:54:32
12 Олійник Ольга Василівна ЗОК 14
вчитель
м. Бердичів FL-13 2021-09-01 17:19:09
13 Перепелиця Ольга Вікторівна Брусилівський ліцей ім. Г.О.Готовчиця
вчитель
Брусилівська ОТГ FL-13 2021-09-01 21:48:36
14 Поліщук Оксана Вікторівна Коростенська міська гімназія
вчитель
Коростенська FL-13 2021-09-01 11:58:38
15 Салій Наталія Олексіївна Коростенська ЗОШ №1
вчитель
Коростень FL-13 2021-09-01 13:36:59
16 Сергеєва Людмила Павлівна Стрижівський ліцей
вчитель
Любарська FL-13 2021-09-01 15:14:50
17 Тимощук Тетяна Миколаївна Любарський ліцей №1
вчитель
Любарська селищна територіальна громада FL-13 2021-09-01 21:30:05
18 Флашнер Олена Анатоліївна "ШКОЛА 1 СТУПЕНЯ №18 М.БЕРДИЧЕВА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
вчитель
Бердичів FL-13 2021-09-01 20:48:04
19 Харчук Наталія Дмитрівна Красногірська ЗОШ
вчитель
Чуднів FL-13 2021-09-01 16:31:58
20 Хаустович Тетяна Миколаївна Черняхівський ліцей № 2
вчитель
Черняхівська селищна рада FL-13 2021-09-01 21:43:43
21 Чаплінська Алла Юріївна Баранівський ліцей №1
вчитель
Баранівська міська ТГ FL-13 2021-09-01 21:44:51
22 Чехун Ігор Вікторович Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради
вчитель
Ружинська селищна рада FL-13 2021-09-01 19:25:44
23 Шимончук Іванна Вікторівна Брусилівський ліцей ім.Г.О.Готовчиця
вчитель
Брусилівська ОТГ FL-13 2021-09-01 22:23:42
24 Шкуринська Галина Вікторівна Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5
вчитель
Коростенська FL-13 2021-09-01 18:29:13
25 Шнайдерська Валентина Степанівна Брусилівський ліцей імені Г.О.Готовчиця
вчитель
Брусилівський ОТГ FL-13 2021-09-01 22:00:56