Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад / Посада Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Білоус Валентина Володимирівна Луківська ЗОШ І-Ііі ст.
вчитель
Малинська ОТГ FL-15 2021-09-02 08:33:59
2 Глущенко Тамара Сергіївна Строківський ліцей
вчитель
Попільнянська ОТГ FL-15 2021-09-02 10:55:26
3 Жуковська Тетяна Петрівна Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею
вчитель
Попільнянська ОТГ FL-15 2021-09-02 10:57:06
4 Іллюк Людмила Олексіївна Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
вчитель
Ружинська FL-15 2021-09-02 11:01:12
5 Керест Світлана Юріївна ОЗО " Овруцька гімназія ім. Малишка"
вчитель
Овруцька ОТГ FL-15 2021-09-02 08:24:30
6 Корнелюк Антоніна Миколаївна Коростківський НВК
вчитель
Лабарська ОТГ FL-15 2021-09-02 08:57:25
7 Лазарчук Наталя Петрівна ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка "
вчитель
Овруцька ОТГ FL-15 2021-09-02 08:28:04
8 Литвинчук Леся Леонідівна Кленівська філія ОНЗ "Городницька ЗОШ l-lll ст."
вчитель
Городницька FL-15 2021-09-02 08:19:59
9 Люшненко Таміла Олександрівна ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Імені В.В.Бражевського
вчитель
Житомирська ОТГ FL-15 2021-09-01 22:55:37
10 Максюта Аліна Сергіївна Строківський ліцей
вчитель
Попільнянське ОТГ FL-15 2021-09-02 10:29:35
11 Мандзюк Галина Іванівна Березянська ЗОШ
вчитель
Ружинська ОТГ FL-15 2021-09-02 09:28:22
12 Мельникова Валентина Степанівна Липківська гімназія
вчитель
Попільнянська FL-15 2021-09-02 10:22:16
13 Мислива Ольга Олегівна Строківський ліцей
вчитель
Попільнянська ОТГ FL-15 2021-09-02 10:51:24
14 Пашинська Валентина Віталіївна Коростенська заганоосвітня школа l-lllступенів 8
вчитель
Коростенська FL-15 2021-09-02 10:30:06
15 Пащенко Галина Анатоліївна Верхівнянська ЗОШ 1 ступеня
вчитель
Ружинська селищна рада FL-15 2021-09-02 16:12:42
16 Петрук Ольга Володимирівна Стовпівська ЗОШ I-II ступенів
вчитель
Чуднівська ОТГ FL-15 2021-09-02 09:08:33
17 Погоріла Тамара Анатоліївна Зарічанська ЗОШ l-llст.
вчитель
Ружинська FL-15 2021-09-02 06:31:37
18 Полінкевич Людмила Володимирівна Голубівська ЗОШ І-ІІІ ст.
вчитель
Ружинська FL-15 2021-09-02 07:50:39
19 Поліщук Олександр Миколайович Тютюнниківська гімназія
вчитель
Чуднівська міська рада FL-15 2021-09-02 10:25:53
20 Процун Вікторія Олексіївна Баранівський ліцей 1
вчитель
Баранівська громада FL-15 2021-09-02 08:55:05
21 Река Наталія Русланівна Малозубівщинський ліцей
вчитель
Коростенська міська громада FL-15 2021-09-02 10:40:15
22 Терентьєва Наталія Володимирівна ЗОШ I-III ст. №7 ім. В. В. Бражевського м. Житомира
вчитель
Житомирська ОТГ FL-15 2021-09-01 22:42:11
23 Тимощук Ірина Петрівна Строківський ліцей
вчитель
Попільнянська FL-15 2021-09-02 10:26:15
24 Ходачек Оксана Анатоліївна ОЗО " Овруцька гімназія ім. Малишка"
вчитель
Овруцька ОТГ FL-15 2021-09-02 08:34:51
25 Чічеркова Наталія Віталіївна Водотиївський ліцей
вчитель
Брусилівська ОТГ FL-15 2021-09-02 10:24:18