Перейти на головну

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Навчальний заклад / Посада Територіальна громада Курси Дата реєстрації
1 Артемій Лариса Василівна Мовчанівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
вчитель
Ружинська селищна рада FL-16 2021-09-02 11:09:13
2 Вайдула Віктор Борисович Топорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради
вчитель
Ружинська FL-16 2021-09-02 12:26:09
3 Василинюк Оксана Анатоліївна Попільнянський ліцей #2
вчитель
Попільнянська ОТГ FL-16 2021-09-02 10:45:53
4 Вацківська Таміла Миколаївна Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею
вчитель
Попільнянська ОТГ FL-16 2021-09-02 11:08:00
5 Євтух Тетяна Леонідівна Ружинська гімназія
вчитель
Ружинська селищна рада FL-16 2021-09-02 11:33:52
6 Злоцька Тамара Олексіївна Мовчанівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
вчитель
Ружинська селищна рада FL-16 2021-09-02 11:07:45
7 Кобилинська Олена Петрівна ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка"
вчитель
Овруцька ОТГ FL-16 2021-09-02 11:35:21
8 Ковальчук Катерина Володимирівна Ксаверівський ,, НВК- ДНЗ l-ll ступенів"
вчитель
Малинська ОТГ FL-16 2021-09-02 09:32:25
9 Корзун Олена Вікторівна Мовчанівська ЗОШ
вчитель
Ружинська селищна рада FL-16 2021-09-02 12:15:46
10 Костюченко Людмила Іванівна Дубрівська ЗОШ I-IIст
вчитель
Малинська ТГ FL-16 2021-09-02 12:15:48
11 Кулевська Галина Анатоліївна Попільнянський ліцей 2
вчитель
Попільня FL-16 2021-09-02 10:43:47
12 Левчишина Алла Олександрівна Мовчанівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
вчитель
Ружинська селищна рада FL-16 2021-09-02 11:04:53
13 Лєксіна Таїсія Михайлівна Ружинська гімназія
вчитель
Ружинська громада FL-16 2021-09-02 12:02:44
14 Некротюк Тетяна Василівна Ружинська гімназія
вчитель
Ружин FL-16 2021-09-02 12:08:53
15 Орел Надія Василівна Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею
вчитель
Попільнянська ОТГ FL-16 2021-09-02 11:11:57
16 Першко Галина Адамівна Дубрівська ЗОШ I-IIст
вчитель
Малинська ТГ FL-16 2021-09-02 12:18:00
17 Подолянець Катерина Михайлівна Чуднівська ЗОШ 2
вчитель
Чуднівська FL-16 2021-09-02 11:27:05
18 Прус Олена Василівна Попільнянський ліцей √2
вчитель
Попільня FL-16 2021-09-02 10:37:37
19 Радушинська Наталія Леонідівна Чуднівська ЗОШ√2
вчитель
Чуднівська FL-16 2021-09-02 11:34:38
20 Раус Наталія Володимирівна Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею
вчитель
Попільнянська ОТГ FL-16 2021-09-02 11:10:06
21 Сарнавська Ольга Василівна ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка"
вчитель
Овруцька ОТГ FL-16 2021-09-02 11:45:10
22 Семенчук Ксенія Вікторівна ОЗО" Овруцька гімназія імені Андрія Малишка"
вчитель
Овруцька FL-16 2021-09-02 11:13:16
23 Сорока Катерина Анатоліївна Борушківецький НВК
вчитель
Любарська селищна рада FL-16 2021-09-01 16:23:02
24 Хомюк Олеся Володимирівна Топорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради
вчитель
Ружинська FL-16 2021-09-02 12:15:12
25 Швець Юлія Юріївна Новогуйвинська гімназія
вчитель
Новогуйвинське ОТГ FL-16 2021-09-02 11:14:15